>>> Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać. <<<
Bluzy i koszulki z logo II LO
Wpisany przez MM   
środa, 14 września 2022 19:11
 lo5
Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,
Wielu z Was pamięta bluzy i koszulki z logo naszej szkoły. Ostatnie lata znacznie utrudniły nam spotkania szkolne, a co za tym idzie, możliwość zamówienia "szkolnych ciuchów" została zawieszona. Z racji wielu pytań i dużego zainteresowania tym tematem, wracamy ze zdwojoną siłą! Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Schoodies schoodies, która zrealizuje nasze zamówienia. Od tego roku oferta będzie znacznie bogatsza, bobędą do kupienia bluzy z kapturem, bez kaptura, T-shirty, torby płócienne oraz skarpetki z logo naszej szkoły. Wizualizacje można obejrzeć na załączonych zdjęciach. Mamy cztery dostępne kolory bluz i koszulek:
- czarny
- szary
- czerwony
- zielony
Torby i skarpetki w kolorze czarnym.

Więcej informacji na II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu | Facebook


 

Srebrna Szkoła 2021

2022-liceum-srebro

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 314 miejscu
w Rankingu Liceów Ogólnokształcących
PERSPEKTYWY 2022

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Lasy Państwowe

 

lasy

 

Przydatne strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz Racibórz

 

 

Nowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu, 2009 ©