Włącz Empatię – II LO w Raciborzu promuje życzliwość -posumowanie projektu
W naszej lokalnej społeczności rozkwitła wyjątkowa inicjatywa, której celem było promowanie empatii, życzliwości i pozytywnego myślenia. Projekt „Włącz Empatię”, prowadzony przez uczniów i nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w...

