loader image

Sukcesy ucznia – kolejne wyczyny naukowe Ksawerego

maj 28, 2025

Ksawery Bęś uczeń klasy 3m kolejny rok z rzędu osiąga wysokie wyniki w konkursach matematycznych i informatycznych. Z radością informujemy, że Ksawery uzyskał tytuł Finalisty VIII Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. Udział w tym konkursie to dowód na jego talent i determinację w dążeniu do sukcesów.

Ksawery uzyskał również wyróżnienie w zawodach I stopnia XXXII Olimpiady Informatycznej w województwie śląskim.
Uczeń systematycznie uczestniczy w tego typu zawodach, prezentując solidną wiedzę i umiejętności.

W tym roku zakwalifikował się również do : Zawodów II stopnia z Olimpiady Informatycznej , II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH w przedmiocie matematyka, II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH w przedmiocie informatyka.

Gratulujemy Ksaweremu i życzymy dalszych sukcesów!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
Przegląd prywatności

Strona II LO w Raciborzu korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

POLITYKA PRYWATNOŚCI