Tydzień Cichego Bohatera na Murze Pozytywnych Wiadomości!

maj 15, 2024

???? Tydzień Cichego Bohatera na Murze Pozytywnych Wiadomości!
???? 13-17 maja 2024 r.????

Przypominamy o kolejnym tygodniu akcji WŁACZ EMPATIĘ! Czas celebrować niewidzialnych bohaterów naszej codzienności! W ramach “Tygodnia Cichego Bohatera” chcemy rzucić światło na te wyjątkowe osoby, które każdego dnia robią dobro, często pozostając w cieniu.
Znasz kogoś, kto cicho i bez rozgłosu pomaga innym? Może to być kolega, który zawsze jest gotowy podać pomocną dłoń, nauczyciel, który wspiera ponad miarę, lub sąsiad, który zawsze znajdzie czas, aby pomóc. Teraz jest czas, aby podzielić się ich historiami i docenić ich działania!
Jak wziąć udział?
Dodaj swoją historię na Padlet: Opowiedz nam o swoim Cichym Bohaterze. Kim jest ta osoba i co zrobiła, co sprawia, że jest tak wyjątkowa?
Inspiruj innych: Udostępnij swoją historię, zachęcając innych do udziału i rozpoznawania codziennych bohaterskich czynów wokół nas.
Dołącz do nas i pomóż uczcić te niesamowite postacie, które sprawiają, że nasz świat jest lepszy każdego dnia. Niech ten tydzień będzie pełen uznania dla tych, którzy zasługują na to najbardziej!
WIĘCEJ AKTUALNOŚCI