WŁĄCZ EMPATIĘ – warsztaty dla rodziców

kwi 3, 2024

Drodzy Rodzice.

Chcielibyśmy poinformować Państwa o nowym projekcie, który rozpoczynamy w naszej szkole – Projekt “Włącz Empatię“. Jest to inicjatywa mająca na celu promowanie pozytywnych relacji między uczniami, rozwijanie empatii, a także przeciwdziałanie zjawisku hejtu. Projekt ten obejmuje szereg działań skierowanych do uczniów, a także do Państwa – Rodziców naszych uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce poświęconej projektowi. Wierzymy, że inicjatywa ta przyniesie wiele pozytywnych zmian i wzmocni środowisko szkolne, czyniąc je jeszcze bardziej przyjaznym i wspierającym dla wszystkich uczniów. Ponadto, z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na warsztaty dla rodziców, które odbędą się 18 kwietnia 2024 r. o godzinie 16:30. Podczas spotkania omówimy kluczowe aspekty projektu, jak również sposoby, w jakie możecie Państwo wspierać swoje dzieci w rozwijaniu empatii i przeciwdziałaniu negatywnym zachowaniom. Warsztaty będą także okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat tego, jak wspólnie możemy pracować na rzecz budowania pozytywnej atmosfery w naszej społeczności szkolnej. Warsztaty poprowadzone będę przez pedagog specjalną panią Marzenę Goryl oraz psycholog panią Karolinę Gunię.

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do piątku 5 kwietnia 2024 r., poprzez wypełnienie deklaracji – link została przesłany do Państwa w wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI