24 października klasy czwarte pod opieką pań: Agnieszki Michalczyk, Moniki Janowskiej, Aleksandry Pochwały i Doroty Zajdy-Panek. uczestniczyły w wyprawie do KL. Auschwitz. Jej program przewidywał zwiedzanie KL Auschwitz 1 (Oświęcim) oraz KL Auschwitz 2 (Brzezinka)....
W tegorocznej edycji Jesiennego Festiwalu Młodych Talentów wzięła udział uczennica klasy 3e Maja Kołpacka. Festiwal odbył się w ramach XX Jubileuszowych Wojewódzkich Spotkań Artystycznych BALLO Żory 2023. Nasza uczennica została wyróżniona za interpretację piosenki...