Z dumą informujemy o kolejnym sukcesie ucznia klasy 2m. Ksawery Bęś zakwalifikował się do II etapu LXXV Olimpiady Matematycznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
26 lutego uczniowie Naszej szkoły byli gośćmi wicestarosty powiatu raciborskiego – Pana Marka Kurpisa. Przeprowadzili z Nim wywiad, dotyczący historii polskiego pieniądza oraz samorządu terytorialnego. Wicestarosta opowiedział uczniom o swojej pracy oraz o tym,...