Kolejny raz uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych powiatów raciborskiego i ościennych przystąpili do rywalizacji w ramach XVII edycji konkursu ekologicznego „Dla siebie i dla Ziemi”. Honorowy patronat objął Starosta Raciborski. W konkursie wzięli udział...