30 listopada br. uczniowie klas: 1c, 1d, 1g, 1e oraz 3b wraz z nauczycielem języka niemieckiego panią Justyną Solich-Kurowską odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Raciborzu. Pani kierownik...