Szlachetna Paczka – podsumowanie akcji
Koniec listopada i początek grudnia był czasem, gdy nasza szkoła była zaangażowana w akcję Szlachetnej Paczki. Cała społeczność II LO pomagała Pani Irmie, Panu Edwardowi oraz ich córce, Anecie. Jako szkoła zebraliśmy 3800zł. Za tę kwotę kupiliśmy najpotrzebniejsze...

