W piątek 12 grudnia uczniowie klas: 1b, 1d oraz 3b mieli okazję uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez dra Macieja Modzela, adiunkta na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Na co dzień zajmuje się chemią białek oraz uczeniem studentów chemii organicznej....