Miło nam poinformować, że uczeń klasy 2m – Ksawery Bęś, zakwalifikował się do finału XXI Śląskiego Konkursu Matematycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju chemicznym! Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie Opolskiego Oddziału PTChem do dnia 1 marca. Szczegóły u nauczycieli chemii.