2 marca br. w Arenie Rafako, rozegrano Ćwierćfinały Wojewódzkie Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, w których nasze siatkarki zajęły l miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Marta Grycman, Julia Kerner, Magdalena Gębska, Wiktoria Otlik, Liliana...