1 marca – jak co roku – w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia poświęcona pamięci „Żołnierzom Wyklętym”. W uroczystości wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy tym samym dali wyraz przywiązania do tradycji i chwalebnej historii naszej ojczyzny....