Narty i snowboard we Włoszech
W dniu 23 lutego br., 38 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu oraz 4 opiekunów, Pan Maksymczak, Pani Gorki, Pan Gracjan i Pan Wiesiu, wyruszyło spod szkoły o godzinie 22:30 na wyjazd narciarski. Po przyjeździe do hotelu Albergo...

