loader image
Projekt polsko-niemieckiej wymiany młodzieży w II LO w Raciborzu

Projekt polsko-niemieckiej wymiany młodzieży w II LO w Raciborzu

W dniach 10.06.2024 r. – 14.06.2024 r. w ramach projektu polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, II LO w Raciborzu odwiedzili uczniowie ze szkoły  Evangelisches Gymnasium Meinerzhagen z naszego powiatu partnerskiego Märkischer Kreis. Podczas pobytu młodzież...
Wycieczka do Wrocławia klasy 3a

Wycieczka do Wrocławia klasy 3a

W dniach 10-12 czerwca klasa 3a wraz z wychowawczynią P. Michaliną Bogusz i P. Aliną Lach-Kapuśniak uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Wrocławia. Wyjazd obfitował w wiele atrakcji i ciekawych zajęć edukacyjnych. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Politechnikę...