Już po raz drugi, z inicjatywy pana Piotra Pisarczyka , nauczyciela muzyki, odbyła się żywa lekcja muzyki w Szkole Muzycznej w Raciborzu. Uczniowie z kl. 1a i 1e mogli zmierzyć się instrumentami oraz wszelkim sprzętem muzycznym, w ramach zajęć muzycznych. Było...