5.11. br. piętnastu uczniów klas: 2b, 2c, 2d, 3b, 3m (w tym naszych Wolontariuszy), udało się wraz z nauczycielem języka niemieckiego panią Justyną Solich-Kurowską do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących przy ul. Karola Miarki...
W ramach Światowego Dnia Walki z AIDS przypadającego 1 grudnia, nasza szkoła wzięła udział w akcji organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną „Warto wiedzieć o HIV i AIDS”. Tegoroczna edycja programu przypomina o potrzebie wyrównywania...