W ramach współpracy II Liceum z Wydziałem Chemii i Farmacji Uniwersytetu Opolskiego, klasy 3b i 3d miały okazję uczestniczyć w wykładzie i warsztatach z chemii, które poprowadziła dr Monika Staś-Bobis. Tematem spotkania była spektroskopia, a uczniowie mieli szansę...