20 stycznia br. odbył się w naszej szkole II etap I Powiatowego Konkursu z Chemii „Chemiopoly” organizowanego pod patronatem Starosty Raciborskiego. Konkurs rozpoczął się od I etapu, w którym uczniowie przygotowywali autorskie gry dydaktyczne z chemii, dostosowane do...