30 stycznia, grupa uczniów z kilku klas naszej szkoły ( głównie 3p i 1e) wybrała się Katowic. Okazją ku temu była Sesja Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego, w której, jako radny, brał czynny udział Paweł Kaptur z kl. 3p ( na zdjęciu :). To właśnie dzięki jego...