Sukces uczennicy – Olimpiada Przedsiębiorczości Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Anna Bętkowska z klasy 2a zakwalifikowała się do etapu okręgowego XX Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnych zmaganiach już 6 marca w Katowicach.