16 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej gry w UNO pod hasłem „UNO, dos, tres, przywitajmy wiosnę!” organizowany przez Samorząd Uczniowski. W trakcie rozgrywek czas umilała nam muzyka zapewniona przez szkolny radiowęzeł 😁 Łącznie udział w turnieju wzięło około...