Na początku kwietnia br. wolontariusze Naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu. Spotkanie w formie warsztatów wielkanocnych miało na celu integrację ze...