UZYCZNE POWITANIE LATA NA RACIBORSKIM RYNKU
19 czerwca na raciborskim rynku odbył się mini koncert przygotowany przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. Podczas występu młodzi artyści zaprezentowali różnorodny repertuar, który...

