Drodzy Uczniowie, przed Wami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam pięknych, radosnych i pełnych dobrych przeżyć wakacji. Odpoczywajcie, zbierajcie siły, spełniajcie swoje małe i duże plany, ale przede wszystkim dbajcie o siebie i innych. Niech ten letni czas...