IX miejsce w finale wojewódzkim naszych Siatkarek
IX miejsce Marty Grycman i Magdaleny Gębskiej w Finale wojewódzkim siatkówki plażowej dziewcząt w Dąbrowie Górniczej 13.06.2024r. Gratulacje dziewczyny!
Podwójne zwycięstwo trójek koszykarskich
12 czerwca w ZSE w Raciborzu odbył się turniej trójek koszykarskich dziewcząt i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły pod opieką Pani Aleksandry Gorki i Pana Wojciecha Maksymczaka wywalczyli I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Od samego początku mecze były...
Sukces siatkarek w ćwierćfinałach wojewódzkich
W dniu dzisiejszym 5.06.2024 odbyły się zawody w piłkę siatkową plażową. Ćwierćfinały Wojewódzkie w kategorii dziewcząt wygrały uczennice naszego liceum: Magdalena Gębska i Marta Grycnam. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

