W poniedziałek 7 października uczniowie klasy 1E wraz z opiekunami panią Anną Przysiężniuk i panią Joanną Malinowską wyjechali w ramach programu „Podróże z Klasą” na wycieczkę do Warszawy. W pierwszej kolejności wybrali się na cmentarz Stare Powązki, gdzie wraz z...