loader image
Sukces uczennic – piłka siatkowa

Sukces uczennic – piłka siatkowa

18 października odbył się turniej dwójek siatkarskich w kategorii dziewcząt organizowany przez ZSE w Raciborzu. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dwie pary, Marcie Grycman i Magdalenie Gębskiej udało się wywalczyć I miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy...
Kampania „Dzieciństwo bez przemocy”

Kampania „Dzieciństwo bez przemocy”

Kampania „Dzieciństwo bez przemocy” to ważna inicjatywa, której celem jest ochrona dzieci przed wszelkimi formami przemocy – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Organizatorzy kampanii starają się uświadamiać, że przemoc wobec dzieci może prowadzić do...