Klasa 1a na „Bezpiecznym Grzybobraniu”
9 października 2024 r. Klasa 1a wybrała się wraz z wychowawcą Justyną Solich-Kurowską na dziedziniec Zamku Piastowskiego w Raciborzu na wystawę plenerową pt. „Bezpieczne Grzybobranie”. Dziękujemy organizatorom: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej...

