6 czerwca br. w piątkowe popołudnie raciborski Rynek rozbrzmiał muzyką graną na żywo. Wszystko za sprawą uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz artystów II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu. Wydarzenie miało na celu promocję kultury muzycznej w...