W dniu 10 czerwca 2025 roku w naszej szkole odbyła się VII edycja konkursu matematycznego „Szóstka w rozumie”, nad którym patronat objął Starosta Raciborski. Konkurs adresowany był do uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu raciborskiego. Wydarzenie to cieszy...
20 marca w naszej szkole, kolejny raz odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Przypomnijmy, że Konkurs Kangur cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jego celem jest rozwijanie matematycznych umiejętności i logicznego myślenia wśród młodzieży....