Animacja czasu wolnego
W dniu 11.06 w II LO odbyło się, kolejne już, szkolenie z animacji czasu wolnego. W wydarzeniu wzięli udział, zarówno uczniowie klas II oraz III, którzy uczestniczyli w intensywnym 8 godzinnym szkoleniu prowadzonym przez niezastąpionego Sebastiana z firmy Stageman....
„AI: Przyjaciel czy wróg? Jak nie dać się zaskoczyć technologii przyszłości” – wykład dla uczniów
W poniedziałek uczniowie klas trzecich naszego liceum mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wykładzie prowadzonym przez dr Monikę Karwacką w ramach projektu europejskiego „Wsparcie Procesu Sprawiedliwej Transformacji poprzez Promocję Edukacji Wyższej”. Tematem...

