Wycieczka uczniów klasy 1a i 2b do Pragi 13 czerwca uczniowie z klas 1a i 2b mieli okazję wybrać się na wycieczkę do Pragi, która jest nazywana „Złotym Miastem”, „Miastem Stu Wież” oraz „Paryżem Wschodu”. Po dotarciu na miejsce, spacer po tym pięknym mieście, uczniowie...