12. listopada uczniowie klasy 2a i 2g pod opieką p. Moniki Janowskiej i p. Krzysztofa Kostki odwiedzili Teatr Lalki i Aktora w Opolu. Spektakl Ja, Hamlet okazał się uwspółcześnioną historią młodego władcy Danii, który pojawia się w domu po śmierci swojego ojca. Sztuka...
Czym jest maska? Skąd pochodzi? Jak pojawiła się w teatrze? Odpowiedzi na te i inne pytania mogliśmy usłyszeć podczas warsztatów muzealnych w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu. 4 listopada uczniowie z klasy 2e, 2c i 4e wzięli udział w zajęciach poświęconych zagadnieniu...