27 listopada br. na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych podległych Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury Rybnik. Śląska Kurator Oświaty pani Aleksandra Dyla,...
Na przełomie października i listopada w naszej szkole zrealizowany został Szkolny Program Profilaktyki Alkoholowej i Narkotykowej, obejmujący wszystkie klasy I – IV. Program został dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów (klas), aby jak najlepiej odpowiadać na...