Nasza współpraca w tym roku szkolnym rozpoczęła się już na dobre. W październiku dotarły do nas pierwsze listy od japońskich kolegów na które chętnie odpisali uczniowie z klasy Ie, 2c, 2d i 2g. Dla uczniów to wspaniały sposób poznania swoich nowych kolegów. Pisząc...