8.11.2024 r. klasa 1a pojechała na wycieczkę integracyjną do Wiednia. Również chętni uczniowie klas: 2a, 2b, 2c, 2e, 2m i 2p wzięli udział w wycieczce. Troskliwą opieką otoczyły nas panie: Monika Janowska, Michalina Bogusz i Justyna Solich-Kurowska. Wiedeń już w...