,,Polska to jedno z wielu państw podbitych przez silniejszych sąsiadów, a jednocześnie jedno z niewielu, którym udało się później odrodzić.” Dnia 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 106. rocznicę odzyskania przez Polskę...